محلی برای معرفی و بررسی تخصصی کالا و خدمات

موجود در بازار

تولید کنندگان
می توانند به صورت رایگان بهترین محصولات و خدمات خود را معرفی و توصیف نمایند.

کارشناسان
می توانند به صورت رایگان در مورد محصولات و خدمات موجود در بازار تحلیل و نظر دهند.

مصرف کنندگان
می توانند کاملا رایگان در مورد کیفیت و قیمت محصولات و خدمات موجود در بازار نظر دهند.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

پوشاک

حراج مناسب

نوشته فرناد در 3. اسفند 1394 - 7:48 | |

 
از حراج فصلی کدامیک از برند های پوشاک راضی هستید و دلیل آن چیست؟

 

راهکار هوشمندانه Zeiss در ساخت عینک های هوشمند

نوشته فرناد در 26. دى 1394 - 12:09 | |

 

تصویر از Zeiss

 
عینک هوشمند که برای اولین بار با پروژه Google Glass به جهان معرفی شد و بعدا با پروژه Microsoft Hololens مدل های پیچیده تر و پیشرو تر آن معرفی شد، اخیرا یک پیشرفت جدی و تاثیر گذار را شاهد بود. البته این پیشرفت از نوع پیشرفت هایی که در فیلم های علمی تخیلی می بینیم و مایکروسافت در پروژه Hololens خود آنها را دنبال کرده نیست بلکه یک راهکار هوشمندانه و عملگرایانه برای عادی و عملی کردن استفاده از این نوع عینک ها است.

بهترین کفش های پیاده روی زنانه در سال 2015

نوشته فرناد در 13. دى 1394 - 16:51 | |

 
برای خانم هایی که زیاد پیاده روی می کنند نه تنها داشتن یک جفت کفش پیاده روی راحت و سبک یک امر ضروری است، بلکه ظرافت و زیبایی کفش هم موردی قابل توجه است. وب سایت TenBestReview.com فهرستی از بهترین کفش های پیاده روی زنانه در امسال را منتشر کرده است. در ادامه، این فهرست Top 10 به همراه تصاویر مربوطه مشاهده می فرمایید.

 

 

1. Skechers Women’s Shape Ups – Strength Fitness Walking Sneaker (قیمت: 100$)

 

 

 

2. PUMA Women’s Asha Alt 2 Slip-On Sneaker (قیمت: 60$)

 

بهترین عینک های آفتابی مردانه در سال 2015

نوشته فرناد در 13. دى 1394 - 12:42 | |

 
امروزه عینک های آفتابی دیگر یک پوشاک لوکس محسوب نمی شوند بلکه به دلیل ریسک های شناخته شده نور مستقیم آفتاب به خصوص در فصل تابستان، یک پوشاک کم و بیش ضروری به حساب می آیند. اما کیفیت این عینک ها و میزان حفاظتی که در برابر اشعه های مضر آفتاب ارائه می کنند به علاوه کیفیت طراحی و ساخت آنها، پارامترهایی هستند که در ارزیابی آنها مورد استفاده قرار می گیرند. وب سایت TenBestReview.com فهرست بهترین عینک های آفتاب مردانه در سال 2015 را منتشر کرده است. البته همه عینک های این فهرست تولید سال 2015 نیستند بلکه بهترین امتیاز را تا پایان سال 2015 داشته اند. در ادامه، این فهرست Top 10 را به همراه تصاویر مربوطه مشاهده می کنید.

 
1. Ray-Ban Aviator Sunglasses

 

 

 

بهترین کفش های پیاده روی مردانه در سال 2015

نوشته فرناد در 12. دى 1394 - 17:04 | |

 
برای افرادی که زیاد به پیاده روی می روند، داشتن یک جفت کفش راحت و سبک یکی از الزامات این کار است. وب سایت TenBestReview.com فهرست بهترین کفش های پیاده روی برای آقایان در امسال را منتشر کرده است. در ادامه، این فهرست Top 10 را به همراه تصاویر مربوطه ملاحظه می فرمایید.

 

 

1. New Balance MW 759 (قیمت: 80$)

 

 

 

 

2. New Balance MW 577 (قیمت: 60$)

 

 

کفش های برتر دو در سال 2015

نوشته فرناد در 27. آبان 1394 - 15:45 | |

 

کفش مدل Ghost 8 از برند Brooks

به تازگی وب سایت Runner's World فهرستی از 16 کفش برتر پیاده روی و دو که توسط کارشناسان انتخاب شده اند را منتشر کرده است. شماره یک این فهرست مدل Ghost 8 از برند آمریکایی Brooks است. جالب اینکه برند معروف Nike فقط یک مدل در 16 کفش برتر دارد و برند Adidas هیچ مدلی ندارد.

جدول زیر فهرست 16 کفش برتر به همراه قیمت آنها را نشان می دهد.

پا پوش های جدید

نوشته فرناد در 27. دى 1389 - 15:31 | |

 

بعضی از ورزش ها همانند ژیمناستیک را معمولا نمی توان با کفش انجام داد و همینطور بعضی از افراد هستند که در محیط خانه ترجیح می دهند از دمپایی استفاده نکنند. برای محافظت پوست پای این افراد از آسیب های مختلف، طراحی به نام Frieke Severs پا پوش هایی را از جنس پلاستیک انعطاف پذیر طراحی کرده است که Footsticker نامیده می شوند و همانطور که در شکل مقابل مشاهده می کنید به قسمت های آسیب پذیر تر پوست پا چسبیده و از آنها محافظت می کنند.

 

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در فروم ها نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

برای پست مطلب در سایت و معرفی و بررسی محصولات و خدمات مورد نظر خود، علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید. برای اطلاعات بیشتر "راهنمای عضویت" را بخوانید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.