محلی برای معرفی و بررسی تخصصی کالا و خدمات

موجود در بازار

تولید کنندگان
می توانند به صورت رایگان بهترین محصولات و خدمات خود را معرفی و توصیف نمایند.

کارشناسان
می توانند به صورت رایگان در مورد محصولات و خدمات موجود در بازار تحلیل و نظر دهند.

مصرف کنندگان
می توانند کاملا رایگان در مورد کیفیت و قیمت محصولات و خدمات موجود در بازار نظر دهند.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

کیفیت ساخت

با حال ترین تلویزیون سال 94

نوشته فرناد در 3. اسفند 1394 - 7:57 | |

فکر می کنید از بین سه برند سونی، سامسونگ، و ال جی، کدامیک بهترین تلویزیون را در سال 94 به بازار عرضه کردند و شما کدام مدل را بیشتر می پسندید؟

 

با حال ترین App ایرانی سال 94

 
به نظر شما با حال ترین App ایرانی که در سال 94 عرضه شد کدام است و دلیل آن چیست؟

 

بهترین App موبایل بانک

نوشته فرناد در 3. اسفند 1394 - 7:42 | |

 
به نظر شما در حال حاضر بهترین App موبایل بانک متعلق به کدام بانک است و چرا بهتر است؟

 

برند BOREAS، حرفی نو در طراحی کفش بانوان

نوشته فرناد در 19. بهمن 1400 - 16:45 | |

نمونه بوت از کالکشن زمستان ۱۴۰۰ برند BOREAS

 
صنعت پوشاک در ایران اگرچه از صنایع قدیمی و با سابقه تقریبا ۱۰۰ ساله است اما نتوانسته در بازار جهانی که حجمی در حدود ۲۰۰۰ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۱ داشته است، جایگاه قابل توجهی داشته باشد. عوامل مختلفی در این عقب ماندگی دخیل هستند که می توان به بالا بودن هزینه تولید و بهره بانکی، عدم دسترسی و ارتباط مناسب با بازارهای جهانی، و عدم به روز بودن طرح ها و مدل های پوشاک در ایران اشاره کرد. اگرچه به دو فاکتور اول عقب ماندگی صنعت پوشاک ایران تا به حال زیاد پرداخته شده است، اما فاکتور سوم که همان به روز نبودن طرح ها و مدل ها است کمتر مورد توجه مدیران و سرمایه گذاران مربوطه بوده است. اما این کوتاهی خوشبختانه باعث نشده که نسل جوان که دارای ایده ها و انگیزه های فراوانی در این  زمینه هستند وارد این عرصه نشوند.

بررسی ۴ تکنولوژی ساخت واکسن کرونا

نوشته فرناد در 18. فروردين 1400 - 18:01 | |

 

 
اگر چند سال پیش از کسی می پرسیدید که هیجان انگیزترین محصولی که منتظر هستید در امسال ببینید چه چیزی است، به احتمال زیاد محصولی همانند iPhone، خودروی الکتریکی، یا پهپادهای هوشمند را برایتان ذکر می کرد. اما اگر امسال این سوال را از کسی بپرسید، بدون شک واکسن موثر کرونا را به عنوان مهم ترین محصولی که منتظرش است ذکر خواهد کرد! همین اهمیت این محصول در سال جاری باعث شد تا ما یک نگاه جامع به تکنولوژی های ساخت این محصول و چگونگی وضعیت تولید آن در جهان بیندازیم.

بانک رفاه کارگران، آخرین گزینه برای کسب و کارها

نوشته فرناد در 10. فروردين 1400 - 16:04 | |

  

 
بدون شک همگی با نام بانک رفاه کارگران آشنا هستیم. بانک معروف دولتی (البته تا حدودی خصوصی سازی شده) که بازوی مالی سازمان تامین اجتماعی می باشد و خدمات مالی وسیعی از جمله خدمات به بازنشستگان و مستمری بگیران و بخش قابل توجهی از کادر درمان از طریق آن صورت می گیرد. در واقع وابستگی این بانک به سازمان تامین اجتماعی تضمین کننده وجود منابع مالی بزرگ در این بانک است. این موضوع اگرچه به رشد فیزیکی و کمّی بانک کمک زیادی کرده است، اما متاسفانه در رشد کیفی آن چندان موثر نبوده است.

قهوه فرانسه bonmano، طعمی خوب و رنگی متوسط

نوشته فرناد در 13. بهمن 1399 - 15:28 | |

 

 
قهوه از نوشیدنی های پرطرفدار در همه جای دنیا است و ایران هم از این موضوع مستثنی نیست. شکل غالب استفاده از قهوه در ایران همانند سایر کشورهای منطقه، حالت پودر شده و مخلوط شده آن با آب است که اصطلاحا به آن قهوه ترک گفته می شود. این نوع فرآوری قهوه در ایران از قدیم مرسوم بوده و در بعضی از شیرینی فروشی ها و قهوه فروشی ها به صورت سنتی و دستی انجام می گرفته است.

همراه بانک Mobillet، محصولی متفاوت در بانکداری الکترونیک

نوشته فرناد در 25. دى 1399 - 18:03 | |

تصویر پنل اصلی همراه بانک Mobillet متعلق به بانک سامان
 

این روزها همراه بانک ها یا همان App های بانکداری الکترونیکی به جزء غیر قابل اجتناب زندگی همه ما تبدیل شده اند. به خصوص در یکسال اخیر که همه قبوض الکترونیکی و پیامکی شده اند، استفاده از این App  ها برای پرداخت قبوض غیر قابل اجتناب است مادامیکه استفاده از این App ها محدود به پرداخت قبوض و حواله های کارت به کارت نیست و طیف وسیعی از عملیات بانکی را شامل می شوند. 

تابه گریل نالینو، طعم واقعی گریل

نوشته فرناد در 14. اسفند 1398 - 13:20 | |

تابه گریل چدنی ۳۰ سانتی از برند نالینو بر روی شعله مستقیم اجاق گاز

 
گریل حالتی از طبخ غذا است که مابین کباب کردن و سرخ کردن می باشد یعنی غذا همانند کباب کردن با استفاده از آب و چربی درون خود می پزد ولی همانند سرخ کردن مستقیما با آتش در تماس نیست و حرارت غیر مستقیم به آن می رسد.

فودینو: محصولاتی مدرن و متفاوت در صنایع غذایی

نوشته فرناد در 7. اسفند 1398 - 15:22 | |

تصویری از پاستای آلفردو متعلق به برند فودینو

 
فودینو که برندی از شرکت ستاره سروستان می باشد با ارائه محصولاتی جدید و ۱۰۰٪ آماده مصرف در گروه سالاد و پاستا توانسته است محصولاتی کاملا متفاوت را به بازار عرضه کند که تا قبل از این به صورت صنعتی در بازار وجود نداشتند.

این محصولات در دو گروه سالاد و پاستا به بازار عرضه می شوند که سالاد ها شامل انواع فتوش، مرغ رژیمی، والدروف، اسچاف، کلم، حمص، مخصوص، سزار، سولاریتو، و سیب زمینی روسی هستند. پاستا ها نیز شامل مکزیکی، کالیفرنیا، و آلفردو هستند.

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در فروم ها نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

برای پست مطلب در سایت و معرفی و بررسی محصولات و خدمات مورد نظر خود، علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید. برای اطلاعات بیشتر "راهنمای عضویت" را بخوانید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.