محلی برای معرفی و بررسی تخصصی کالا و خدمات

موجود در بازار

تولید کنندگان
می توانند به صورت رایگان بهترین محصولات و خدمات خود را معرفی و توصیف نمایند.

کارشناسان
می توانند به صورت رایگان در مورد محصولات و خدمات موجود در بازار تحلیل و نظر دهند.

مصرف کنندگان
می توانند کاملا رایگان در مورد کیفیت و قیمت محصولات و خدمات موجود در بازار نظر دهند.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

حمل و نقل

خودرو پرنده الکتریکی

نوشته فرناد در 20. دى 1394 - 12:38 | |

 

تصویر از Wired.com

 
در دو سال اخیر پهباد های مالتی کوپتر که از سه ملخ چرخنده افقی و یا بیشتر برای به پرواز در آمدن خود استفاده می کنند در مقیاس بالا و صنعتی و عمدتا توسط شرکت های چینی تولید می شوند. این پهباد ها دارای کاربرد های مختلف هستند، از اسباب بازی گرفته تا فیلمبرداری و عملیات امداد و نجات، و اکثر آنها به صورت هوشمند و با کمک App های موبایل برنامه ریزی و هدایت می شوند.

بهترین دوچرخه های کورسی سال 2015 برای استفاده روزمره

نوشته فرناد در 1. دى 1394 - 15:46 | |

 

تصویر از Tenbestreview.com

 
وب سایت TenBestReview.com فهرستی از بهترین دوچرخه های کورسی که برای استفاده عموم مناسب هستند را منتشر کرده است. اکثر این دوچرخه ها از بدنه آلومینیومی-فولادی ساخته شده اند اما در بین آنها دوچرخه هایی که از فیبر کربن ساخته شده اند نیز وجود دارند. در ادامه، این فهرست 10 Top را می بینید.

دوچرخه فوق سبک شهری

نوشته فرناد در 25. آذر 1394 - 1:05 | |

 

تصویر از Wired.com

معمولا وقتی پای تکنولوژی های مدرن به وسایل روزمره زندگی باز می شود باعث پیچیده تر شدن آن وسایل می شود. اما واقعیت این است که همیشه این قضیه صادق نیست و گاهی اوقات تکنولوژی های مدرن وسایل را ساده تر از قبل می کنند مادامیکه کارایی آنها را افزایش می دهند. دوچرخه ای که در تصویر فوق می بینید یک نمونه از این موارد است. این دو چرخه علاوه بر سبکی فوق العاده که به خاطر بدنه تیتانیومی آن است، هرگز نیاز به تعمیر و نگهداری ندارد زیرا به جای زنجیر از تسمه کربنی در آن استفاده شده است که نه نیاز به روغن کاری دارد و نه اینکه قرار است پاره شود. وزن این تسمه فقط 80 گرم است. ترمز های آن نیز از نوع دیسکی مدل TRP Spyke هستند که لنت های آن دوام زیادی دارند.

 

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در فروم ها نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

برای پست مطلب در سایت و معرفی و بررسی محصولات و خدمات مورد نظر خود، علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید. برای اطلاعات بیشتر "راهنمای عضویت" را بخوانید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.