محلی برای معرفی و بررسی تخصصی کالا و خدمات

موجود در بازار

تولید کنندگان
می توانند به صورت رایگان بهترین محصولات و خدمات خود را معرفی و توصیف نمایند.

کارشناسان
می توانند به صورت رایگان در مورد محصولات و خدمات موجود در بازار تحلیل و نظر دهند.

مصرف کنندگان
می توانند کاملا رایگان در مورد کیفیت و قیمت محصولات و خدمات موجود در بازار نظر دهند.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

کاپوچینو با طعمی متفاوت

 

بسته 20 عددی کاپوچینوی آماده Tora Bika

 
دوستداران کاپوچینو که کم تعداد هم نیستند همیشه وقت ندارند برای نوشیدن کاپوچینو به کافی شاپ بروند یا اینکه آن را در منزل یا محل کار خود درست کنند زیرا که درست کردن آن علاوه بر نیاز داشتن به دستگاه مخصوص، پروسه وقت گیری هم دارد. راه حلی که برای این مشکل وجود دارد استفاده از کاپوچینو های آماده است که فقط با اضافه کردن آب جوش به پودر مخصوص آن آماده می شود. اما مشکلی که این کاپوچینو های آماده دارند این است که مزه و شکل آنها تفاوت زیادی با کاپوچینو های واقعی دارند. حتی محصولات برند های معروفی همانند Nestle و Klassno چنگی به دل نمی زنند و اکثر دوستداران کاپوچینو را راضی نمیکنند.

اما محصول یک برند نه چندان شناخته شده، نظر ما را در این مورد تغییر داد. کاپوچینوی آماده این برند که Tora Bika نام دارد و متعلق به کشور اندونزی است، طعم و شکلی نزدیک به کاپوچینو های واقعی را ارائه می دهد و کیفیت آن تفاوتی قابل توجه با محصولات برند های معروفی همانند Nestle و Klassno دارد. ما یک بار استفاده از کاپوچینو های این برند را به همه دوستداران کاپوچینو توصیه می کنیم.

یک فنجان کاپوچینوی آماده Tora Bika

 
بسته بیست عددی این کاپوچینو در بازار تهران به قیمت 19،500 تومان به فروش می رسد. اما قیمت آن در مناطق آزاد تا حدود 14،000 تومان کاهش می یابد.

 

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در فروم ها نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

برای پست مطلب در سایت و معرفی و بررسی محصولات و خدمات مورد نظر خود، علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید. برای اطلاعات بیشتر "راهنمای عضویت" را بخوانید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.