محلی برای معرفی و بررسی تخصصی کالا و خدمات

موجود در بازار

تولید کنندگان
می توانند به صورت رایگان بهترین محصولات و خدمات خود را معرفی و توصیف نمایند.

کارشناسان
می توانند به صورت رایگان در مورد محصولات و خدمات موجود در بازار تحلیل و نظر دهند.

مصرف کنندگان
می توانند کاملا رایگان در مورد کیفیت و قیمت محصولات و خدمات موجود در بازار نظر دهند.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

تبلیغات

  
تبلیغات اینترنتی در ایران در طی چند سال اخیر (از سال ۱۳۹۰ به بعد) گسترش زیادی داشته است و عمده این تبلیغات به صورت تبلیغات با بنر در سایت های پر بیننده هستند. تبلیغات با بنر در سایت های پربیننده از آنجا که هدفمند نیستند تاثیر قابل توجهی بر روی بینندگان نمی گذارند و بر اساس آمار جهانی در سال 2013 به طور میانگین از هر ۱۰۰۰ بیننده ۰/۷ نفر به آن توجه نشان داده و آن را دنبال کرده است. این در حالی است که در ۱۵ سال قبل از آن یعنی در سال 1998، این نرخ ۳۰ نفر در ۱۰۰۰ نفر بوده است!  به همین دلیل است که غول های اینترنتی در جهان همانند گوگل و فیسبوک، از حدود سال ۲۰۰۵ تبلیغات هوشمند را دنبال می کنند و پیوسته درصدد افزایش هوشمندی سیستم های خود هستند. در این نوع از تبلیغات، بنر و یا متن نشان داده شده به کاربر با مطلب و محتوایی که کاربر به دنبال آن است کمابیش مرتبط است. اگر چه این روش، درصد توجه و کلیک بر روی تبلیغ یا اصطلاحا همان CTR را افزایش می دهد اما این افزایش خیلی مطلوب نیست و میانگین CTR در بهترین حالت ۲ در صد است.

این واقعیت ها باعث شده که کارشناسان حوزه تبلیغات به دنبال روش های بهتری برای تبلیغات آنلاین باشند. آنچه الهام بخش این کارشناسان بوده، الگو هایی بوده که در شبکه های اجتماعی باعث جلب توجه عموم به یک موضوع می شوند و بر این اساس روش Brandtech برای تبلیغات آنلاین بوجود آمده که در سه چهار سال اخیر توسط شرکت های تکنولوژی محور همانند Tesla Motors مورد استفاده قرار گرفته و بسیار موفق بوده اند. در این روش نوین (Brandtech)، یک محصول به جای اینکه همانند روش های قدیمی به صورت یکطرفه و در قالب یک بنر یا تیزر از سوی تولید کننده به مصرف کننده معرفی شود، به صورت یک موضوع به نمایش و بحث عمومی گذاشته می شود تا مصرف کنندگان هم بتوانند با یکدیگر تبادل نظر کنند و هم با تولید کنندگان ارتباط مستقیم داشته باشند. این روش باعث می شود که محصول مورد نظر با سرعت زیادی محبوب و مطرح شود! چنین روشی را می توان به وفور در سایت هایی مانند اینستاگرام مشاهده نمود که هم تولیدکنندگان کوچک و هم شرکت های بزرگ از آن استفاده می کنند.

اما مشکل در شبکه های اجتماعی معروف مثل اینستاگرام این است که اینها پلتفرم های عمومی هستند و همه موضوعات اجتماعی را پوشش می دهند و این باعث می شود که تمرکز مخاطبان روی یک موضوع خاص مثل معرفی و بررسی محصولات جدید کاهش یابد. بنابراین ضریب تاثیر پلتفرم های تخصصی بر روی مخاطب بسیار بیشتر از تاثیر پلتفرم های عمومی است همانگونه که اگر شما در یک پاساژ تخصصی موبایل به دنبال خرید یک گوشی جدید باشید شانس بیشتری برای یک خرید مناسب دارید تا وقتی که در یک جمعه بازار به دنبال آن بگردید.

هدف ما در این وب سایت به وجود آوردن یک پلتفرم تخصصی Brandtech برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان است به طوریکه تولیدکنندگان می توانند محصولات خود را در پست های مختلف به صورت رایگان شرح داده و معرفی کنند و مصرف کنندگان نیز می توانند آنها را خوانده و نظر دهند. علاوه بر این تولید کنندگان می توانند به صورت رایگان در فروم های مربوطه، محصولات خود را از جنبه های مختلف مورد پرسش قرار دهند تا مصرف کنندگان در مورد آنها نظر و پاسخ دهند و از این طریق هم یک بازخورد (Feedback) مستقیم از مصرف کنندگان خود داشته باشند و هم یک شناخت و اطمینان درست و عمیق برای مصرف کنندگان جدید خود بوجود بیاورند.

کلیه خدمات و امکانات این سایت رایگان است به استثناء محصولاتی که در ۱۰ پست اول سایت معرفی می شوند که مشمول شرایط و تعرفه کاملا اقتصادی ذیل می باشند:

 

محل نمایش مطلب در سایت مدت نمایش تعداد موضوعات قابل ایجاد در فروم ها قیمت به تومان
پست اول - صفحه اصلی ۶۰ روز نا محدود ۲,۴۰۰,۰۰۰
پست دوم - صفحه اصلی ۶۰ روز
نا محدود
۲,۲۰۰,۰۰۰
پست سوم - صفحه اصلی ۶۰ روز
نا محدود
۲,۰۰۰,۰۰۰
پست چهارم - صفحه اصلی ۶۰ روز
نا محدود
۱,۸۰۰,۰۰۰
پست پنجم - صفحه اصلی ۶۰ روز
نا محدود
۱,۷۰۰,۰۰۰
پست ششم - صفحه اصلی ۶۰ روز نا محدود ۱,۶۰۰,۰۰۰
پست هفتم - صفحه اصلی ۶۰ روز نا محدود ۱,۵۰۰,۰۰۰
پست هشتم- صفحه اصلی ۶۰ روز نا محدود ۱,۴۰۰,۰۰۰
پست نهم - صفحه اصلی ۶۰ روز نا محدود ۱,۲۰۰,۰۰۰
پست دهم - صفحه اصلی ۶۰ روز نا محدود ۱,۰۰۰,۰۰۰

 

به جزء این ۱۰ پست، دیگر پست ها (پست های رایگان) بر حسب تقدم زمانی فهرست می شوند به طوریکه جدیدترین پست در ابتدای فهرست و قدیمی ترین در انتهای فهرست نمایش داده می شوند. علاوه بر این تولیدکنندگان می توانند نوشتن متن معرفی محصولات  (product review) را به جای اینکه خودشان انجام دهند به ما بسپارند که در این صورت به ازای هر پست و بسته به پیچیدگی محصول مورد نظر، مبلغی بین  ۱،۵۰۰،۰۰۰ تا ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان کارمزد دریافت خواهد شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر یا انجام سفارش با آدرس ایمیل support@20tarin.com یا شماره تلفن ۲۲۶۷۱۸۵۹ (۰۲۱) تماس حاصل فرمایید.

 

نا محدود

 

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در فروم ها نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

برای پست مطلب در سایت و معرفی و بررسی محصولات و خدمات مورد نظر خود، علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید. برای اطلاعات بیشتر "راهنمای عضویت" را بخوانید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.