محلی برای معرفی و بررسی تخصصی کالا و خدمات

موجود در بازار

تولید کنندگان
می توانند به صورت رایگان بهترین محصولات و خدمات خود را معرفی و توصیف نمایند.

کارشناسان
می توانند به صورت رایگان در مورد محصولات و خدمات موجود در بازار تحلیل و نظر دهند.

مصرف کنندگان
می توانند کاملا رایگان در مورد کیفیت و قیمت محصولات و خدمات موجود در بازار نظر دهند.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

بهترین جارو روبوتیک سال 2015

 

تصویر از Reviewed.com

 

چند سالی است که جارو های روبوتیک از آزمایشگاه های تحقیقاتی بیرون آمده و وارد بازار شده اند. اولین مدل های عملی از این جاروها در سال 2002 توسط شرکت iRobot به بازار عرضه شدند. اما از سال 2014 به دلیل ورود شرکت های دیگر به این عرصه همانند Neato Robotics و Dyson بازار این روبات های جالب داغ تر  شده است. مهم ترین پارامتری که در ارزیابی این روبات های جاروگر مورد توجه قرار می گیرد قابلیت پوشش کامل سطح مورد نظر بدون گیر کردن در موانع است. بر این اساس بهترین عملکرد در امسال متعلق به مدل Neato Botvac 80 از شرکت Neato Robotics واقع در کالیفرنیای آمریکا بوده است.

 

تصویر از Reviewed.com

این ربات تنها ربات جاروگری است که در حال حاضر می تواند سطوح ناهموار همانند یک فرش زخیم بر روی کفپوش سنگی را بدون اینکه گیج شود جارو کند به طوریکه ابتدا فرش را جارو کند و بعد از جارو کردن فرش از آن پایین بیاید و دوباره سطح کفپوش را جارو کند. بقیه مدل ها در انجام چنین کاری مشکلات جدی دارند. نکته مثبت دیگر این ربات قیمت کاملا مناسب آن است که حداکثر 500 دلار آمریکا است.

منابع: Wired.com, Reviewed.com, Wikipedia.org

 

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در فروم ها نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

برای پست مطلب در سایت و معرفی و بررسی محصولات و خدمات مورد نظر خود، علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید. برای اطلاعات بیشتر "راهنمای عضویت" را بخوانید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.