محلی برای معرفی و بررسی تخصصی کالا و خدمات

موجود در بازار

تولید کنندگان
می توانند به صورت رایگان بهترین محصولات و خدمات خود را معرفی و توصیف نمایند.

کارشناسان
می توانند به صورت رایگان در مورد محصولات و خدمات موجود در بازار تحلیل و نظر دهند.

مصرف کنندگان
می توانند کاملا رایگان در مورد کیفیت و قیمت محصولات و خدمات موجود در بازار نظر دهند.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

سیاست ها و مقررات

 
۱- سایت بیست ترین تماما وابسته به بخش خصوصی است و در جهت منافع هیچ نهاد و شخص حقیقی و حقوقی خاص فعالیت نمی کند و سعی در پوشش بی طرفانه رخداد های تجاری و صنعتی دارد.

۲- همه تولید کنندگان، کارشناسان، و مصرف کنندگان کالاها و خدمات مجاز (بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران) حق نوشتن مطلب در این سایت و معرفی و بررسی کالا ها و خدمات مورد نظر خود را دارند. بدیهی است که مدیریت سایت حق حذف مقالاتی که منطبق با قوانین و عرف جاری کشور نیستند را برای خود محفوظ می دارد.

۳- همه بازدید کنندگان سایت حق ارائه نظر در مورد مطالب ارائه شده در این سایت را به صورت آزاد دارند. بدیهی است که مدیریت سایت حق حذف نظراتی که منطبق با قوانین و عرف جاری کشور نیستند را برای خود محفوظ می دارد.

۴- اطلاعات کاربران سایت به صورت خصوصی نگهداری می شوند و در اختیار هیچ شخص حقیقی و حقوقی ثالث، مگر با حکم ضابطین قضایی، قرار داده نمی شوند.

۵- فرستادن هرزنامه از طریق حساب کاربری بیست ترین به سایر حساب های کاربری بیست ترین و یا در قالب پست های ارسالی در سایت، ممنوع می باشد و در صورت مشاهده چنین تخلفی، مدیر سایت مجاز به بستن حساب کاربر متخلف می باشد.

۶- آدرس های ایمیلی که در لینک "ارسال برای دوستان" اخذ می شوند، در سیستم ذخیره نمی شوند.

۷- برای تماس با بخش پشتیبانی ابتدا یک حساب کاربری رایگان در سایت بیست ترین برای خود ایجاد نمایید و از طریق آن برای حساب کاربری support پیغام خود را بفرستید یا اینکه مستقیما به support@20tarin.com ایمیل بفرستید.

 

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در فروم ها نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

برای پست مطلب در سایت و معرفی و بررسی محصولات و خدمات مورد نظر خود، علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید. برای اطلاعات بیشتر "راهنمای عضویت" را بخوانید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.