محلی برای معرفی و بررسی تخصصی کالا و خدمات

موجود در بازار

تولید کنندگان
می توانند به صورت رایگان بهترین محصولات و خدمات خود را معرفی و توصیف نمایند.

کارشناسان
می توانند به صورت رایگان در مورد محصولات و خدمات موجود در بازار تحلیل و نظر دهند.

مصرف کنندگان
می توانند کاملا رایگان در مورد کیفیت و قیمت محصولات و خدمات موجود در بازار نظر دهند.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

برند BOREAS، حرفی نو در طراحی کفش بانوان

نمونه بوت از کالکشن زمستان ۱۴۰۰ برند BOREAS

 
صنعت پوشاک در ایران اگرچه از صنایع قدیمی و با سابقه تقریبا ۱۰۰ ساله است اما نتوانسته در بازار جهانی که حجمی در حدود ۲۰۰۰ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۱ داشته است، جایگاه قابل توجهی داشته باشد. عوامل مختلفی در این عقب ماندگی دخیل هستند که می توان به بالا بودن هزینه تولید و بهره بانکی، عدم دسترسی و ارتباط مناسب با بازارهای جهانی، و عدم به روز بودن طرح ها و مدل های پوشاک در ایران اشاره کرد. اگرچه به دو فاکتور اول عقب ماندگی صنعت پوشاک ایران تا به حال زیاد پرداخته شده است، اما فاکتور سوم که همان به روز نبودن طرح ها و مدل ها است کمتر مورد توجه مدیران و سرمایه گذاران مربوطه بوده است. اما این کوتاهی خوشبختانه باعث نشده که نسل جوان که دارای ایده ها و انگیزه های فراوانی در این  زمینه هستند وارد این عرصه نشوند.

در چند سال اخیر شاهد ظهور چندین برند جدید که همگی توسط طراحان جوان پایه گذاری شده اند هستیم که بعضی از آنها توانسته اند به خوبی فاصله زیاد طرح های ایرانی و طرح های به روز دنیا را پر کنند که به طور مثال می توان به برند Koi در زمینه لباس های جین اشاره کرد. برند دیگری که در این زمینه حرف های جدیدی برای گفتن دارد، برند BOREAS در زمینه کفش های زنانه است. این برند نوپا توسط یک خانم طراح جوان ایرانی به نام نسیم صابری راه اندازی شده است و طرح هایی متفاوت و به روز را در زمینه کفش های مجلسی زنانه به بازار عرضه کرده است.
 

نمونه چکمه از کالکشن زمستان ۱۴۰۰ برند BOREAS

 
مزیت مهم برند BOREAS علاوه بر طراحی های متفاوت، کیفیت ساخت کفش ها است. تمامی کفش ها به صورت سفارشی و از مرغوب ترین نوع چرم و به صورت دست دوز ساخته شده و برای مشتری ارسال می شوند. بنابراین از زمانی که شما کفش را سفارش می دهید تا محصول به دستتان برسد حدود چند روز زمان لازم است تا کار ساخت و ارسال کفش به انجام برسد. قیمت کفش ها نیز با توجه به مرغوبیت چرم و دست دوز بودن کفش، کاملا منطقی و قابل قبول هستند. سفارش این کفش ها نیز به صورت آنلاین و از طریق صفحه اینستاگرام این برند قابل انجام است. همچنین شما می توانید مدل ها و کالکشن های مختلف این برند را از طریق صفحه اینستاگرام آن مشاهده کنید.

صفحه اینستاگرام برند BOREAS

 

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در فروم ها نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

برای پست مطلب در سایت و معرفی و بررسی محصولات و خدمات مورد نظر خود، علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید. برای اطلاعات بیشتر "راهنمای عضویت" را بخوانید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.