محلی برای معرفی و بررسی تخصصی کالا و خدمات

موجود در بازار

تولید کنندگان
می توانند به صورت رایگان بهترین محصولات و خدمات خود را معرفی و توصیف نمایند.

کارشناسان
می توانند به صورت رایگان در مورد محصولات و خدمات موجود در بازار تحلیل و نظر دهند.

مصرف کنندگان
می توانند کاملا رایگان در مورد کیفیت و قیمت محصولات و خدمات موجود در بازار نظر دهند.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

تابه گریل نالینو، طعم واقعی گریل

تابه گریل چدنی ۳۰ سانتی از برند نالینو بر روی شعله مستقیم اجاق گاز

 
گریل حالتی از طبخ غذا است که مابین کباب کردن و سرخ کردن می باشد یعنی غذا همانند کباب کردن با استفاده از آب و چربی درون خود می پزد ولی همانند سرخ کردن مستقیما با آتش در تماس نیست و حرارت غیر مستقیم به آن می رسد.

یکی از ابزارهای محبوب گریل کردن تابه های گریل هستند که در انواع متنوع از جنس و شکل و سایز ساخته می شوند. آنچه در کیفیت گریل خیلی مهم است حرارت دهی یکپارچه و ملایم به غذا است که از میان انواع مواد که برای ساخت ظروف پخت و پز استفاده می شوند، چدن بهترین گزینه برای این موضوع است. ظروف چدنی اگر به اندازه کافی زخیم ساخته شوند این وظیفه را به خوبی انجام می دهند اما این موضوع باعث می شود که  دو مشکل داشته باشند: اول اینکه سنگین می شوند و دوم اینکه پاک کردن باقی مانده غذا و شست و شوی آنها دشوار است. اخیرا مشکل دوم را با ایجاد پوشش های گرانیتی و دیسکاوری بر روی ظروف چدنی حل کرده اند به طوریکه پاک کردن باقی مانده غذا از روی آنها به سادگی پاک کردن باقی مانده غذا از روی ظروف تفلن است. ولی سنگینی ظروف را نمی توان برایش کاری انجام داد به جزء اینکه از آلومینیوم به جای چدن استفاده کرد که آن هم باعث کیفیت پایین حرارت دهی و گریل حاصله می شود.
 

طبخ ماهی قزل آلا بدون هیچگونه روغن بر روی تابه گریل چدنی از برند نالینو

 
اما برای کم کردن وزن ظروف چدنی یک روش هوشمندانه دیگر هم وجود دارد و آن طراحی هندسی بهینه این ظروف است. در این روش سعی می شود که سطوح اضافی ظرف حذف شوند تا ظرف هر چه بیشتر سبک شود. این روشی است که در طراحی تابه گریل چدنی از برند نالینو به خوبی اجرا شده به طوریکه مادامیکه از زخامت لازم برای حرارت دهی یکنواخت و ملایم برخوردار است، از سطوح کناری که برای سرخ کردن الزامی هستند ولی در گریل کردن کاربردی ندارند خبری نیست. ما طیف گسترده ای از غذا ها را بر روی این نوع تابه گریل کردیم که علاوه بر کیفیت بالای گریل کردن این تابه، قابلیت شستشوی راحت به دلیل پوشش مناسب دیسکاوری آن هم برایمان جالب بود. وزن این نوع تابه برای مدل ۳۰ سانتی، سه و نیم کیلوگرم است که قابل قبول می باشد. به طور خلاصه ما این تابه را به تمام دوست داران غذاهای گریل شده توصیه می کنیم تا آن را به عنوان یک ابزار لازم در آشپزخانه خود در نظر داشته باشند.

 

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در فروم ها نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

برای پست مطلب در سایت و معرفی و بررسی محصولات و خدمات مورد نظر خود، علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید. برای اطلاعات بیشتر "راهنمای عضویت" را بخوانید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.