محلی برای معرفی و بررسی تخصصی کالا و خدمات

موجود در بازار

تولید کنندگان
می توانند به صورت رایگان بهترین محصولات و خدمات خود را معرفی و توصیف نمایند.

کارشناسان
می توانند به صورت رایگان در مورد محصولات و خدمات موجود در بازار تحلیل و نظر دهند.

مصرف کنندگان
می توانند کاملا رایگان در مورد کیفیت و قیمت محصولات و خدمات موجود در بازار نظر دهند.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

فودینو: محصولاتی مدرن و متفاوت در صنایع غذایی

تصویری از پاستای آلفردو متعلق به برند فودینو

 
فودینو که برندی از شرکت ستاره سروستان می باشد با ارائه محصولاتی جدید و ۱۰۰٪ آماده مصرف در گروه سالاد و پاستا توانسته است محصولاتی کاملا متفاوت را به بازار عرضه کند که تا قبل از این به صورت صنعتی در بازار وجود نداشتند.

این محصولات در دو گروه سالاد و پاستا به بازار عرضه می شوند که سالاد ها شامل انواع فتوش، مرغ رژیمی، والدروف، اسچاف، کلم، حمص، مخصوص، سزار، سولاریتو، و سیب زمینی روسی هستند. پاستا ها نیز شامل مکزیکی، کالیفرنیا، و آلفردو هستند.

ما از بین انواع متنوع سالاد و پاستا، دو نمونه سالاد و یک نمونه پاستا را امتحان کردیم. به نظر ما این محصولات از نظر کیفیت مواد اولیه در سطح خوب و از نظر طمع و مزه در سطح متوسط تا خوب قرار می گیرند. به نظر می آید که مدیران شرکت برای اینکه اکثر سلیقه ها را راضی نگه دارند سعی کردند از انواع چاشنی به صورت محتاطانه و در حد متوسط و نه زیاد استفاده کنند که این باعث شده است محصولات این شرکت از نظر طمع و مزه قوی نباشند اگرچه به نظر ما قابل قبول هستند.

این محصولات از نظر قیمت هم در گروه محصولات ارزان و متوسط نیستند که با توجه به مواد اولیه به نسبت مرغوب به کار رفته در آنها، چیز غیر قابل انتظاری نیست.

به هر صورت با توجه به نوآوری این شرکت در زمینه صنایع غذایی ایران ما برای آن آرزوی موفقیت داریم. علاقه مندان به اطلاعات بیشتر در زمینه این محصولات می توانند به وب سایت شرکت ستاره سروستان مراجعه نمایند.

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در فروم ها نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

برای پست مطلب در سایت و معرفی و بررسی محصولات و خدمات مورد نظر خود، علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید. برای اطلاعات بیشتر "راهنمای عضویت" را بخوانید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.