محلی برای معرفی و بررسی تخصصی کالا و خدمات

موجود در بازار

تولید کنندگان
می توانند به صورت رایگان بهترین محصولات و خدمات خود را معرفی و توصیف نمایند.

کارشناسان
می توانند به صورت رایگان در مورد محصولات و خدمات موجود در بازار تحلیل و نظر دهند.

مصرف کنندگان
می توانند کاملا رایگان در مورد کیفیت و قیمت محصولات و خدمات موجود در بازار نظر دهند.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

مناسب ترین ابزارها در بهینه سازی سایت من کدام است

 
با وجود این همه منابع آنلاینی که در اختیار بازاریاب ­های دیجیتال قرار داره، پیدا کردن ابزاری که برای نیازهای خاص شما مناسب باشه کار سختیه اما در بین همه این ها  یه سری ابزارها هستند که برای همه لازمند و خوبیش هم اینه که نیازی به کدنویسی و معماری سایت ندارند و بدون دانش خاصی میتوانید از این ابزار رایگان بهره ببرید. شما را با چهارتا از این ابزار که دوتایش برای سئوی گوگل و دو تاش برای منابع دیگه است آشنا میکنم.

اخیرا گوگل اعلام کرده که سرچ های دفعه اولی روی موبایل از سرچ های دسکتاپی پیشی گرفتند.گوگل به الگوریتم اول موبایل تغییر خواهد کرد و سایتهایی که روی موبایل خوب کار کنند شانس بیشتری برای نمایش در صفحه نتایج خواهند داشت.

اگر میخواهید بدانید این طور هست یا نه میتوانید از تست سازگاری با موبایل گوگل استفاده کنید. اگر سایتتان جای بهتر شدن داشته باشد هم این ابزار بهتان پیشنهادهایی در همین راستا میدهد

 

سرعت سنج صفحه گوگل

صفحه Speed Insights یک ابزار دیگری است از جمله ابزارهای گوگل  که میتواند تجربه کاربری کاربرهایتان را ارتقا بدهد. این ابزار با یک تیر دو نشان میزند. سرعت را هم برای دستگاه های تلفن همراه اندازه میگیرد و هم برای کامپیوتر. اگر سایتتان نمره ای کمتر از 85 بگیرد به شما روشهایی برای حل مشکل سرعت هم پیشنهاد میدهد.

 

ابزار وبمستر بینگ

باید کلیدواژه های مد نظرتونو وارد کنید و محدوده زمانی سرچ رو تعیین کنید تا بهتان بگوید تو این مدت چند بار این کلیدواژه در سرچ های طبیعی بینگ سرچ شده. بین همه موتورهای جستجو فقط بینگ چنین ابزاری عرضه کرده که بر اساس تاریخچه سرچ طبیعی کار میکند.

 

نمیتوانید برای وبلاگ شرکتتان عنوانهای مناسب پیدا کنید

نوشتن محتوا در بازه­ های زمانی منظم احتمال این را که بعنوان یک پیشرو در حرفه خودتان شناخته بشید افزایش میدهد و اگر عنوان مناسبی برای مقالات و پستهاتون انتخاب کنید  به احتمال زیاد ترافیکتان از سرج طبیعی بهتر میشه. میتوانید یک کلمه کلیدی را در قسمت سرچ وارد کنید و بعد ابزار بهتون چند عبارت کلیدی طولانی به شما میدهد که میتوانید در محتوایتان ازش استفاده کنید.

 
ابزارهای موتورهای جستجو برای سئو

 

پیوستاندازه
sitedesign.jpg12.59 KB

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در فروم ها نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

برای پست مطلب در سایت و معرفی و بررسی محصولات و خدمات مورد نظر خود، علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید. برای اطلاعات بیشتر "راهنمای عضویت" را بخوانید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.