محلی برای معرفی و بررسی تخصصی کالا و خدمات

موجود در بازار

تولید کنندگان
می توانند به صورت رایگان بهترین محصولات و خدمات خود را معرفی و توصیف نمایند.

کارشناسان
می توانند به صورت رایگان در مورد محصولات و خدمات موجود در بازار تحلیل و نظر دهند.

مصرف کنندگان
می توانند کاملا رایگان در مورد کیفیت و قیمت محصولات و خدمات موجود در بازار نظر دهند.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

محصولاتی متفاوت از کیان ماهی خزر

 

فیله دودی قزل آلا به همراه تخم فرآوری شده قزل آلا از شرکت کیان ماهی خزر

 
چندین سال است که صنایع بسته بندی محصولات دریایی در ایران با تنوع قابل قبولی محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه می کنند. عرضه انواع ماهی های دریای خزر و خلیج فارس و همینطور انواع میگو به صورت منجمد از جمله محصولات عرضه شده توسط این صنایع هستند. اما اخیرا در بین این صنایع، محصولات یک شرکت توجه ما را به خود جلب کرد. ویژگی متفاوت این شرکت، عرضه انواع ماهی به صورت دودی و به صورت کاملا آماده مصرف (بدون نیاز به پخت) است.

این تفاوت محرک ما برای خرید چند قلم از محصولات این شرکت و آزمایش آنها بود. خوشبختانه این محصولات نه تنها ما را ناامید نکردند بلکه باعث تحسین ما نیز شدند زیرا هم تازه و با کیفیت بودند و هم لذیذ و خوشمزه! چیز دیگری که باعث تحسین ما شد این بود که شرکت تولید کننده یک شرکت تعاونی است. نام این شرکت کیان ماهی خزر است.
 

فیله دودی قزل آلا در بسته بندی شرکت کیان ماهی خزر

 
این شرکت دارای محصولات متنوعی از جمله فیله ماهی قزل آلا دودی، فیله سالمون نروژی دودی، ماهی تن دودی، فیله ماهی تیلاپیا دودی، فیله ازون برون دودی، میگو دودی، تخم فرآوری شده (خاویار) قزل آلا و... می باشد که همگی در بسته بندی های وکیوم ارائه می شوند. تنها نقطه ضعفی را که در ارائه محصولات این شرکت مشاهده کردیم عدم یک دستور مصرف کامل و جامع برای محصولات تولیدی بود. با توجه به کیفیت بالای محصولات این شرکت، امیدواریم که شرکت این نقطه ضعف ساده را بر طرف سازد.
 

تخم فرآوری شده (خاویار) قزل آلا 50 گرمی از شرکت کیان ماهی خزر

 
از دیگر محصولات جالب شرکت کیان ماهی، تخم فرآوری شده (خاویار) قزل آلا است که با قیمتی مناسب (حدود 30 هزار تومان) نسبت به انواع دیگر خاویار ارائه می شود. خبر خوب آخر اینکه شما می توانید محصولات این شرکت را به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی بیار بخرید و درب منزل خود دریافت نمایید.

 

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در فروم ها نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

برای پست مطلب در سایت و معرفی و بررسی محصولات و خدمات مورد نظر خود، علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید. برای اطلاعات بیشتر "راهنمای عضویت" را بخوانید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.