محلی برای معرفی و بررسی تخصصی کالا و خدمات

موجود در بازار

تولید کنندگان
می توانند به صورت رایگان بهترین محصولات و خدمات خود را معرفی و توصیف نمایند.

کارشناسان
می توانند به صورت رایگان در مورد محصولات و خدمات موجود در بازار تحلیل و نظر دهند.

مصرف کنندگان
می توانند کاملا رایگان در مورد کیفیت و قیمت محصولات و خدمات موجود در بازار نظر دهند.

نشر همزمان

همزمانی محتوا

خدمات و فعالیت های ما

 
سایت بیست ترین محلی است که همه تولید کنندگان، کارشناسان، و مصرف کنندگان کالا و خدمات بتوانند به صورت برابر و رایگان، کالا و خدمات موجود در بازار را به یکدیگر معرفی نموده و در مورد ویژگی ها، کیفیت، قیمت و دیگر مسائل مرتبط با آنها اظهار نظر نمایند. باور ما این است که این کار به ایجاد شفافیت در بازار و رعایت حقوق تولید کنندگان و مصرف کنندگان کمک قابل توجهی می نماید.

اگر شما تولید کننده، کارشناس، یا مصرف کننده هستید می توانید به صورت رایگان محصولات مورد نظر خود را در پست های این سایت معرفی و بررسی نمایید و نقاط قوت و ضعف آنها را مطرح کنید یا اینکه در فروم های مربوطه یک موضوع جدید برای بحث و گفتگو پیرامون آنها باز کنید. پست های شما به ترتیب اولویت زمانی در کنار دیگر پست ها به نمایش در می آیند البته به جزء پنج پست اول سایت که برای تبلیغات اختصاص داده شده اند.

همینطور اگر تمایل دارید در مورد محصولاتی که دیگران معرفی و یا بررسی کرده اند اظهار نظر نمایید، می توانید با یادداشت (comment) گذاشتن بر نوشتار آنها و یا اظهار نظر در فروم های مربوطه، این کار را انجام دهید.

این سایت به طور کامل متعلق به بخش خصوصی بوده (گروه تکنولوژی آریا) و کاملا مستقل از همه نهاد های دولتی، شبه دولتی، و غیر دولتی عمل می نماید. فعالیت آزمایشی (نسخه بتا) این سایت از مهرماه ۱۳۸۹ آغاز شد و فعالیت اصلی آن بعد از پنج سال از مهرماه ۱۳۹۴ آغاز گردید.

در صورتیکه هر نوع پرسشی در مورد این سایت، نحوه فعالیت آن، و چگونگی همکاری با آن دارید با ما از طریق ایمیل support@20tarin.com یا شماره تلفن 22671859 021 در تماس باشید.

 

دسترسی به مطالب این سایت آزاد است و نیازی به ثبت نام و یا پرداخت آبونمان ندارد. اگر می خواهید در مورد مطالب مندرج در سایت و یا مباحث مطرح در فروم ها نظر دهید، باید در سایت به صورت رایگان ثبت نام نمایید.

برای پست مطلب در سایت و معرفی و بررسی محصولات و خدمات مورد نظر خود، علاوه بر ثبت نام در سایت باید از سوی مدیر سایت به عنوان کاربر ویژه ثبت شوید. برای اطلاعات بیشتر "راهنمای عضویت" را بخوانید.

ذکر مطالب رایگان مندرج در این سایت در سایت ها و یا رسانه های دیگر با ذکر نام سایت 20ترین به عنوان مرجع مطلب، بلا مانع می باشد. ذکر مطالب غیر رایگان در هر صورت و به هر شکلی غیر مجاز می باشد.